Jus domina KOKYBIŠKAS vertimas už prieinamą KAINĄ?

Dokumentų vertimas

Verčiame gimimo, santuokų liudijimus, pasus, diplomus ir kitus asmens dokumentus.

Plačiau

Svetainių vertimas

Sėkmingas internetinės svetainės vertimas padės padidinti lankytojų skaičių ir pritraukti daugiau klientų.

Plačiau

Tekstų rašymas

Tekstų rašymas, dar žinomas kaip "Copywriting'as" profesionaliai parašytas pardavimo tekstas.

Plačiau

Dokumentų tvirtinimas

Užtvirtinimas vykdomas dviem etapais: dokumento vertimas ir notarinis vertimo užtvirtinimas.

Plačiau

Apie mus

Vertimų biuras Domus Lingua susikūrė 1999 metais Vilniuje. „Domus Lingua” yra įmonė, kurios iškeltas tikslas – teikti aukščiausios kokybės vertimų paslaugas visoms Europos ir kitų šalių įmonėms, valstybinėms ir kitoms institucijoms, padėti joms sėkmingai adaptuotis daugiakalbėje erdvėje ir tapti vertimo paslaugų lyderiu. Sukaupę daugiau kaip 15 metų patirtį tapome patikimu ir solidžiu partneriu Vakarų Europos ir Skandinavijos rinkoms, spėjome surinkti kompetentingas vertėjų komandas, galinčias versti bet kokios kalbų kombinacijos tekstus įvairiose srityse: Ekonomika, teisė, Elektronika, Informacinės technologijos, Medicina, Telekomunikacijos, Inžinerija, Kultūra ir menas ir daug kitų. Aukšti reikalavimai iškelti ne tik vertėjams, redaktoriams, maketuotojams bet ir projektų vadovams, užtikrins, kad Jūsų užsakyta paslauga bus atlikta nepriekaištingai tiek kokybės, tiek darbų pristatymo atžvilgiu.

   Patvirtintas Europos sajungos tiekėjas

Mes už ekologiją ir gamtostausojimą
 

Naujienos

Teksto vertimas ar naujas turinys?

Teksto vertimas ar naujas turinys?

Daugeliui iškyla klausimas, ar teksto vertimas iš įvairių kalbų, visai nesvarbu, kokia kalba bebūtų – anglu kalbos vertimas i lietuviu, vertimas iš vokiečių kalbos į lietuvių, vertimas i lenku kalba, lietuvių norvegų vertimas.

Plačiau >
Vertimų biurai: kaina bei apmokėjimo sąlygos

Vertimų biurai: kaina bei apmokėjimo sąlygos

Kai kurie vertimų biurai nemokamai teikia vertimų patvirtinimo paslaugas, kada vertimas yra patvirtinamas vertėjo parašu bei įmonės antspaudu. Jeigu Jums prireikė vertimo patvirtinto notaro parašu, tuomet bus taikomas papildomas mokestis.

Plačiau >
Dokumentų bei tekstų pateikimas vertimui

Dokumentų bei tekstų pateikimas vertimui

Vertimų biurai šiandien konsultuoja telefonu, internetu ir pasistengė, kad visos vertimo paslaugos būtų suteikiamos operatyviai nuotoliu. Patariama apžvelgti, kokios kainos vyrauja apskritai rinkoje ir neskubėti rinktis pigiausio varianto.

Plačiau >

Klientai

logo 1 logo 2 logo 4 logo 6 logo 7 Agrowill BT LIVIKO Ginalas Artedomestica husqvarna BA-tobac BFC hoegaarden Pentax SA žilinskis Distera greenline meetingsbrige lizeo baltic century obi sthil PhilipM alvogen air kempinski dte Tissot schwarzkopf BBC hummel 1 samsung